
| Ainm Bathar | Cluasag Suidheachain Fuarachaidh 12v le Cùl-taic |
| Ainm Branda | CÒCAIREAN |
| Àireamh Modail | CF CC007 |
| Stuth | Polyester |
| Gnìomh | Tarraingeach |
| Meud an toraidh | 112 * 48cm / 95 * 48cm |
| Rangachadh Cumhachd | 12V, 3A, 36W |
| Fad a’ Chàball | 150cm |
| Iarrtas | Càr |
| Dath | Dubh |
| Pacadh | Cairt + poca poly / bogsa dathte |
| MOQ | 500 pìosan |
| Ùine luaidhe sampall | 2-3 làithean |
| Àm stiùiridh | 30-40 latha |
| Comas Solarachaidh | 200Kpcs/mìos |
| Teirmichean Pàighidh | Tasgadh 30%, cothromachadh 70%/BL |
| Teisteanas | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Sgrùdadh factaraidh | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Fuarachadh luath. Tha 20 neach-leantainn beag aig inneal-fuarachaidh suidheachain mo chàir, a bhios a’ faireachdainn glè fhionnar cho luath ‘s a thèid a thionndadh air (faic na dealbhan againn airson àite sònraichte nan luchd-leantainn). Leigidh na còmhdaichean suidheachain le fionnarachadh-àile leis an èadhar cuairteachadh gu tur anns an t-suidheachan agus lughdaichidh iad fallas. Tha e glè fhreagarrach airson dràibheadh fad-ùine agus daoine a tha nan suidhe ann an àiteachan le teòthachd àrd. Cleachd ann an àrainneachd le fionnarachadh-àile, gheibh thu eòlas toraidh nas fheàrr (Na cleachd aig 24V)
Comhfhurtail. Tha còmhdach na suidheachain fhuaraichte air a dhèanamh le leathar àrd-inbhe agus mogal breathable, a tha chan ann a-mhàin a’ gealltainn anail, ach cuideachd a’ toirt aire don chomhfhurtachd. Tha e freagarrach mar thiodhlac dhaibhsan a tha feumach air.
Sàmhach. Tha trì astaran aig còmhdach na suidheachain fhuaraichte a ghabhas atharrachadh. Tha a’ chiad agus an dàrna gèar glè shàmhach, agus tha an treas gèar beagan nas àirde, ach gu tur iomchaidh. San fharsaingeachd, tha e glè shàmhach.
Uile-choitcheann. Chan fheum còmhdach an t-suidheachain fhuarachaidh ach a bhith air a chuir a-steach do lasair toitean 12V gus a chleachdadh, a tha freagarrach airson cha mhòr a h-uile càr agus SUV. Nuair a dh’ fheumas tu a chleachdadh a-staigh, chan fheum thu ach inneal-tionndaidh lasair toitean 12V ullachadh. (Na cleachd aig 24V)
An ùrachadh ùr. Tha pannalan fionnarachaidh bog agus cuisean nas tiugh aig an fhuaradair suidheachain càr againn. Bidh e a’ dèanamh suidhe nas comhfhurtail. Furasta a chleachdadh. Chan eil agad ach a phlugadh a-steach, an uairsin tionndaidh am putan agus obraichidh e.
Tha an cluasag fan seo glè fhreagarrach airson a chleachdadh as t-samhradh, faodaidh an fan togte aige eòlas fionnar is comhfhurtail a thoirt dhut. A bharrachd air an sin, tha e air a dhealbhadh gus taic èifeachdach a thoirt don bhodhaig agad agus do chuideam a lughdachadh airson barrachd fois is comhfhurtachd.
Tha an cluasag suidheachain seo airson luchd-leantainn càr riatanach sa chàr. Chan e a-mhàin gun toir e taic chofhurtail don dhruim agus do chromagan, ach cuideachd gun toir e eòlas fuarachaidh dhut leis an luchd-leantainn togte. Tha seo glè ghoireasach airson dràibheadh fada agus aimsir theth.