
| Ainm Bathar | Cluasag Suidheachain Teasachaidh is Fuarachaidh 12v |
| Ainm Branda | CÒCAIREAN |
| Àireamh Modail | CF CC008 |
| Stuth | Polyester |
| Gnìomh | Tarraingeach |
| Meud an toraidh | 112 * 48cm / 95 * 48cm |
| Rangachadh Cumhachd | 12V, 3A, 36W |
| Fad a’ Chàball | 150cm |
| Iarrtas | Càr |
| Dath | Dubh |
| Pacadh | Cairt + poca poly / bogsa dathte |
| MOQ | 500 pìosan |
| Ùine luaidhe sampall | 2-3 làithean |
| Àm stiùiridh | 30-40 latha |
| Comas Solarachaidh | 200Kpcs/mìos |
| Teirmichean Pàighidh | Tasgadh 30%, cothromachadh 70%/BL |
| Teisteanas | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Sgrùdadh factaraidh | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
【Snog is Fionnar】 -- Bidh an cluasag suidheachain fuarachaidh Doingart seo gad dhìon bhon teas is an teas dian as t-samhradh, a’ cur casg air do chathair bho bhith a’ seargadh is a’ sgàineadh, agus mar sin a’ cumail do chathair càr snog is fionnar.
【Anail】-- Le ceudan de dh'àiteachan beaga bìodach anns na stuthan microfiber agus mogaill, faodaidh an cluasag suidheachain fhuarachaidh seo èadhar a chuairteachadh tron t-suidheachan càr gus teas a' chuirp a ghabhail a-steach agus fallas a lughdachadh.
【3 Ìre Cumhachd】-- Tha 3 luchd-leantainn togte a’ tabhann 3 ìrean cumhachd, dìreach brùth air a’ phutan suidse gus ìre na gaoithe atharrachadh. (Notaichean: Tha neach-leantainn aig bonn a’ phloc fuarachaidh, a’ tarraing an èadhair agus ag ath-chuairteachadh chun t-suidheachain gu lèir)
【Cùl an-aghaidh sleamhnachadh is strapan elastagach】 -- Tha an inneal-fuarachaidh suidheachain càr seo air a dhealbhadh le cùl rubair an-aghaidh sleamhnachadh agus strapan dùbailte atharrachail gus a cheangal ri suidheachan a’ chàir agus a chumail na àite.
【Uile-choitcheann & Furasta a chleachdadh】 -- Tha còmhdach suidheachain càr fuarachaidh 12V iomchaidh uile-choitcheann ann an càr, SUV no bus. Dìreach cuir a-steach e ann an lasair toitean do charbaid.
Tha an cluasag luchd-leantainn seo na thoradh glè phractaigeach le mòran bhuannachdan, a bheir dhut comhfhurtachd agus eòlas cleachdaidh coileanta. Faodaidh an neach-leantainn togte aige iomadh modh luchd-leantainn a thoirt seachad le diofar astaran, agus tha taic mhath agus pleadhag a-staigh aige cuideachd gus taic nas fheàrr a thoirt dhut.
Tha an cluasag suidheachain càr seo na thoradh glè phractaigeach. Tha an neach-leantainn togte aige a’ toirt faochadh bhon teas, agus tha an dealbhadh ergonomic aige a’ toirt taic nas fheàrr don droma. A bharrachd air an sin, tha e glè fhurasta a stàladh, freagarrach airson diofar mhodalan chàraichean, agus tha e na ghoireas càr a thathar a’ moladh.
Nuair a bhios tu a’ cleachdadh cluasag luchd-leantainn a’ chàir, na cleachd am modh astar gaoithe àrd airson ùine mhòr, gus cus caitheamh cumhachd a sheachnadh agus fad-beatha na seirbheis a ghiorrachadh. Aig an aon àm, bu chòir a bhith faiceallach cuideachd gun a bhith a’ cur a’ chluasag ann an àrainneachd tais fhad ‘s a tha e ga chleachdadh gus fàilligeadh a sheachnadh.