
| Ainm Bathar | Cluasag Teasachaidh Dealain Dubh airson Làithean Fuar |
| Ainm Branda | CÒCAIREAN |
| Àireamh Modail | CF HC0013 |
| Stuth | Polyester/Beilbhit |
| Gnìomh | Teasachadh, Smachd Teòthachd Smart |
| Meud an toraidh | 95 * 48cm |
| Rangachadh Cumhachd | 12V, 3A, 36W |
| Teòthachd as àirde | 45℃/113℉ |
| Fad a’ Chàball | 150cm/230cm |
| Iarrtas | Càr |
| Dath | Gnàthaich Dubh/Liath/Donn |
| Pacadh | Cairt + poca poly / bogsa dathte |
| MOQ | 500 pìosan |
| Ùine luaidhe sampall | 2-3 làithean |
| Àm stiùiridh | 30-40 latha |
| Comas Solarachaidh | 200Kpcs/mìos |
| Teirmichean Pàighidh | Tasgadh 30%, cothromachadh 70%/BL |
| Teisteanas | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Sgrùdadh factaraidh | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Tha grunn bhuannachdan aig cluasagan suidheachain teasachaidh càr a tha gan dèanamh nan cur-ris luachmhor do charbad sam bith. Is e aon de na prìomh bhuannachdan bho bhith a’ cleachdadh cluasag suidheachain teasachaidh càr an fhaochadh a bheir e do dhaoine a tha a’ fulang le pian-droma no teannachadh fèithean. Faodaidh an teas a chruthaicheas an cluasag cuideachadh le bhith a’ gabhail fois air fèithean agus a’ lughdachadh mì-chofhurtachd, a’ dèanamh thursan fada nas comhfhurtail agus nas tlachdmhoire.
A bharrachd air sin, tha cuiseanan suidheachain teasachaidh càr cuideachd nan deagh roghainn dhaibhsan a tha a’ fuireach ann an gnàth-shìde nas fhuaire no a bhios a’ siubhal gu tric rè mìosan a’ gheamhraidh. Bidh feartan insulation a’ chuisean a’ cuideachadh le bhith a’ cumail teas, a’ cumail an neach-cleachdaidh blàth is comhfhurtail, eadhon ann an teòthachd fìor fhuar.
Buannachd eile a tha an lùib a bhith a’ cleachdadh cuisean suidheachain teasachaidh càr ’s e an èifeachdas lùtha a tha e a’ tabhann an taca ri siostaman teasachaidh eile sa charbad. Eu-coltach ri siostaman teasachaidh traidiseanta a bhios an urra ri einnsean a’ charbaid gus teas a ghineadh, bidh cuiseanan suidheachain teasachaidh càr a’ cleachdadh solar cumhachd bholtaids ìosal a tha tòrr nas èifeachdaiche a thaobh lùtha.
Mu dheireadh, tha cluasagan suidheachain teasachaidh càr nan fuasgladh cosg-èifeachdach airson blàths is comhfhurtachd a chur ris a’ charbad agad. Tha iad tòrr nas saoire na bhith a’ stàladh siostam teasachaidh ùr sa chàr agad no a’ ceannach carbad ùr le blàthadairean suidheachain togte.
’S e dòigh-obrach leigheasach a th’ ann an leigheas teas a bhios a’ cleachdadh teas gus faochadh a thoirt do phian, teannachadh fèithe a lughdachadh, agus fois a bhrosnachadh. Bidh leigheas teas ag obair le bhith ag àrdachadh sruth fala chun na sgìre air a bheil buaidh, a chuidicheas le faochadh a thoirt do phian agus mì-chofhurtachd le bhith a’ lìbhrigeadh ocsaidean agus beathachadh dha na figheagan.
Faodar leigheas teas a chur an sàs ann an grunn dhòighean, a’ gabhail a-steach tro bhith a’ cleachdadh padaichean teasachaidh, botail uisge teth, tubhailtean blàth, no clachan teasachaidh. A thaobh cluasagan suidheachain teasachaidh càr, thèid an leigheas teas a lìbhrigeadh tro bhith a’ cleachdadh eileamaidean teasachaidh a tha air an leabachadh a-staigh don chluasag.
Gu h-iomlan, tha cuiseanan suidheachain teasachaidh càr nan fuasgladh practaigeach is goireasach airson fuireach blàth is comhfhurtail fhad ’s a tha thu a’ dràibheadh. Leis an stàladh furasta, an togail làidir, an èifeachdas lùtha, agus an èifeachdas cosgais, tha iad nan tasgadh math dha neach sam bith a tha airson an eòlas dràibhidh aca a leasachadh.