
| Ainm Bathar | Plaide Blàthachaidh Dealain Le Aodach Bog Sgoinneil |
| Ainm Branda | CÒCAIREAN |
| Àireamh Modail | CF HB002 |
| Stuth | Polyester |
| Gnìomh | Blàth socair |
| Meud an toraidh | 150 * 110cm |
| Rangachadh Cumhachd | 12v, 4A, 48W |
| Teòthachd as àirde | 45℃/113℉ |
| Fad a’ Chàball | 150cm/ 240cm |
| Iarrtas | Càr/oifis le pluga |
| Dath | Gnàthaichte |
| Pacadh | Cairt + poca poly / bogsa dathte |
| MOQ | 500 pìosan |
| Ùine luaidhe sampall | 2-3 làithean |
| Àm stiùiridh | 30-40 latha |
| Comas Solarachaidh | 200Kpcs/mìos |
| Teirmichean Pàighidh | Tasgadh 30%, cothromachadh 70%/BL |
| Teisteanas | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Sgrùdadh factaraidh | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Stuthan: Tha am plaide dealain bog 12-bholt againn na ghoireas riatanach dha neach sam bith a tha airson fuireach blàth is comhfhurtail air turasan rathaid fada no air chuairtean ann an aimsir fhuar. Air a dhèanamh le polyester àrd-inbhe agus stuthan air an toirt a-steach, tha am plaide clòimhe teasachaidh seo air a dhealbhadh airson an comhfhurtachd agus an seasmhachd as motha.
ATHARRAICHTE DO CHÀR - Is e aon de na rudan as fheàrr mun phlaide dealain seo a ioma-chruthachd. Tha e freagarrach do chàraichean, a’ ciallachadh gun gabh a phlugadh gu furasta a-steach do lasair toitean càr, làraidh, SUV no RV sam bith. Bidh e a’ teasachadh suas gu luath agus a’ fuireach blàth gus an dì-phlugaich thu e, a’ toirt blàths is comhfhurtachd leantainneach tron turas agad.
CUID FADA - Gus a dhèanamh eadhon nas goireasaiche, tha cuid 96 òirleach a dh'fhaid aig a' phlaide dealain seo. Leigidh seo le luchd-siubhail anns an t-suidheachan cùil fuireach comhfhurtail is blàth rè thursan rathaid fada no cuairtean ann an aimsir fhuar.
AOTROM AGUS BLÀTH - Is e am plaide càr aotrom againn an fhuasgladh foirfe airson fuireach blàth is comhfhurtail air an t-slighe. A dh’ aindeoin an dealbhaidh aotrom aige, tha am plaide seo fhathast a’ toirt seachad teas blàth is comhfhurtail le taing don teicneòlas uèir tana aige. Is e aon de na rudan as fheàrr mun phlaide seo a ghiùlan. Bidh e a’ pasgadh gu furasta, agus mar sin faodar a stòradh ann an stoc càr no anns an t-suidheachan cùil gun a bhith a’ gabhail cus àite. Tha seo ga dhèanamh freagarrach airson turasan rathaid, campachadh, no gnìomhachd a-muigh sam bith far a bheil àite gann. A dh’ aindeoin a mheud teann, tha am plaide càr seo air a dhealbhadh gus am blàths is an comhfhurtachd as motha a thoirt seachad. Tha an teicneòlas uèir tana a’ dèanamh cinnteach gu bheil teas air a sgaoileadh gu cothromach air feadh a’ phlaide, a’ toirt seachad stòr blàth cunbhalach is comhfhurtail.
Tiodhlac Sgoinneil - Tha an trusgan siubhail seo na ghoireas foirfe airson aimsir fhuar! Sgoinneil airson pasganan èiginn charbadan, campachadh agus tailgating, 's e tiodhlac cùramach a th' ann dha do charaidean is do theaghlach sa gheamhradh seo.
FIOSRACHAIDH MUN TORADH - Meudan: 59” (L) x 43” (W), Fad a’ chorda: 96”. Stuth: 100% Polyester. Dath: Gorm. Cùram: Glanadh spot a-mhàin - na nigh san inneal-nigheadaireachd. A’ toirt a-steach cùis stòraidh le làmhan.