
| Ainm Bathar | Cluasag Suidheachain Dealain 12V |
| Ainm Branda | CÒCAIREAN |
| Àireamh Modail | CF HC001 |
| Stuth | Polyester/Beilbhit |
| Gnìomh | Blàth socair |
| Meud an toraidh | 98 * 49cm |
| Rangachadh Cumhachd | 12V, 3A, 36W |
| Teòthachd as àirde | 45℃/113℉ |
| Fad a’ Chàball | 135cm |
| Iarrtas | Càr, Dachaigh/oifis le pluga |
| Dath | Gnàthaich Dubh/Liath/Donn |
| Pacadh | Cairt + poca poly / bogsa dathte |
| MOQ | 500 pìosan |
| Ùine luaidhe sampall | 2-3 làithean |
| Àm stiùiridh | 30-40 latha |
| Comas Solarachaidh | 200Kpcs/mìos |
| Teirmichean Pàighidh | Tasgadh 30%, cothromachadh 70%/BL |
| Teisteanas | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Sgrùdadh factaraidh | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Mar as trice bidh cluasagan suidheachain gel anailteach, bog, dìon-uisge, agus furasta an glanadh. Tha iad freagarrach airson diofar shuidheachain leithid cathraichean oifis, suidheachain chàraichean, cathraichean-cuibhle, agus cathraichean dachaigh. Faodaidh cluasagan suidheachain gel measgachadh de dhiofar choltas agus dhealbhaidhean a bhith aca cuideachd, leithid pàtrain, dathan, cumaidhean, agus meudan.
Faodaidh cleachdadh cuisean suidheachain gel cuideachadh le bhith a’ leasachadh suidheachadh, a’ lughdachadh pian ìseal air ais, pian coccyx, agus pian cùil, agus a’ meudachadh comhfhurtachd agus slàinte. Tha iad cuideachd nan deagh roghainn dha daoine a bhios nan suidhe airson ùine mhòr, leithid luchd-obrach oifis agus draibhearan.
【ROGHNACHADH SÀR-MHAITH】Tha am cluasag gel elastagach mòr, àrd-inbhe seo a’ tomhas 18.9 x 15 òirleach, le tiughas dùbailte 2-òirleach airson deagh sheasamh iomlan agus eòlas comhfhurtail a thoirt seachad, a dh’ fhaodadh an ùine a thathar a’ caitheamh nad shuidhe airson ùine mhòr a mheudachadh. Leis gu bheil e ergonomic agus a’ freagairt ri cumadh do chroman, agus mar sin a’ toirt taic bhog, a bhios an uairsin a’ gabhail a-steach agus a’ sgaoileadh cuideam nach eilear ag iarraidh.
【BOG AGUS ANALACH】Tha am pada gel seo air a dhèanamh suas de 2 structar air an aghaidh agus air a’ chùl, a tha anailach agus nas sùbailte, agus cha dèan e deformachadh às deidh pasgadh no cleachdadh. Chan eil am pada gel againn a’ teasachadh suas mar chluasag foam cuimhne, a chumas tu fionnar agus gun fallas.
【FAOCHAIDH AIR PIAN】 Le dealbhadh cluasag sònraichte, bheir sinn taic dhut de thiugh dùbailte, ga dhèanamh na chluasag gel àrd-inbhe. Is e an roghainn foirfe a th’ ann airson faochadh a thoirt do phian cnàimh-earbaill, cnàimh-earbaill agus cùl ìseal.
【AIR A CHLEACHDADH GU FARSAING】 Sgoinneil airson oifis, dachaigh, siubhal, suidheachain chàraichean no lann-cluiche cathair-chuibhle no bleachers.
【Tiodhlac gun phrìs airson beatha fhallain】 Tha cluasag suidheachain làn gel a bheir faochadh cuideim na thiodhlac air leth freagarrach dha teaghlach is caraidean; chan eil dad a’ chùis air tiodhlac na slàinte.