
| Ainm Bathar | Cluasag Massage le Gnìomh Teas is Crith |
| Ainm Branda | CÒCAIREAN |
| Àireamh Modail | CF MC0012 |
| Stuth | Polyester/Beilbhit |
| Gnìomh | Teasachadh, Smachd Teòthachd Smart, massage |
| Meud an toraidh | 95 * 48 * 1cm |
| Rangachadh Cumhachd | 12V, 3A, 36W |
| Teòthachd as àirde | 45℃/113℉ |
| Fad a’ Chàball | 150cm/230cm |
| Iarrtas | Càr |
| Dath | Gnàthaich Dubh/Liath/Donn |
| Pacadh | Cairt + poca poly / bogsa dathte |
| MOQ | 500 pìosan |
| Ùine luaidhe sampall | 2-3 làithean |
| Àm stiùiridh | 30-40 latha |
| Comas Solarachaidh | 200Kpcs/mìos |
| Teirmichean Pàighidh | Tasgadh 30%, cothromachadh 70%/BL |
| Teisteanas | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Sgrùdadh factaraidh | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Suathadh crith: Bidh am pada cathair massage cùil seo a’ cleachdadh 10 suathadh crith cumhachdach a bhios a’ dol domhainn a-steach don chùl àrd, don chùl ìseal, do na cnapan agus do na sliasaidean gus suathadh crith socair a thoirt seachad a chuidicheas le bhith a’ lughdachadh sgìths, a’ gabhail fois fèithean agus a’ cuir às do sgìths bho obair làitheil agus thursan fada.
Suathadh Gnàthaichte: Faodar pada na cathair-suathaidh atharrachadh eadar 3 astaran (ìosal-meadhanach-àrd) agus 5 modhan prògraim gus na gualainn, an druim, a’ chom, na cnapan agus na sliasaidean a suathadh gus do bhodhaig gu lèir a shocrachadh. No faodaidh tu raon suathaidh sònraichte a thaghadh airson suathadh pearsanaichte gus fèithean a shocrachadh agus cuairteachadh fala a leasachadh.
Leigheas Teas is Ùine 20 mionaid: Tha siostam dìon an aghaidh cus teasachaidh agus dùnadh sìos 20 mionaid aig a’ chluasag massage suidheachain seo gus dèanamh cinnteach à cleachdadh sàbhailte. Bidh feart teasachaidh roghainneil a’ toirt teas is blàths socair don chùl gus faochadh a thoirt do airtritis is pian lumbar, fèithean teann is goirt a shocrachadh agus cuairteachadh bodhaig adhartachadh. Tha e na bhlàthaiche suidheachain snog sa gheamhradh fhuar.
Freagarrach airson iomadh seòrsa àite: Tha am meud uile-choitcheann agus na strapan elastagach air an dealbhadh gus am pada massage a cheangal gu furasta ri a’ mhòr-chuid de chathraichean oifis agus suidheachain.
Cluasag massage teasachaidh luath-shuidhichte: Tha na cluasagan massage teasachaidh againn luath ri stàladh agus chan fheum iad ach beagan cheumannan sìmplidh ri chrìochnachadh. Ann an ùine ghoirid faodaidh tu a chuir air a’ chathair as fheàrr leat airson massage agus teas nas fheàrr. Tha còmhdach ann cuideachd a tha furasta a thoirt air falbh agus a ghlanadh, a’ gealltainn a chàileachd maireannach agus a chumail suas furasta.
Tiodhlac Foirfe & Às dèidh Reic gun Dragh: Leigidh cluasag suidheachain massage crith proifeasanta le teisteanas sàbhailteachd dhut massage socair is fallain a mhealtainn. Tha an cluasag massage cùil seo na thiodhlac air leth freagarrach dha teaghlach is caraidean. Bidh sinn a’ tabhann ais-dhìoladh 30-latha gun adhbhar agus barantas dà bhliadhna. Ma tha ceistean sam bith agad, na bi leisg fios a chuir thugainn!